Nyertes Pályázat

A kedvezményezett neve:  Natúrpark Térségfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
A projekt címe:  Natúrpark Vendégfogadó a hármashatáron
A projekt azonosítója: TFC-1-1-1-2017-2018-00265
A szerződött támogatás összege:   23 733 271 Ft
A támogatás mértéke: 70%

A projekt tartalmának bemutatása:

A Natúrpark Vendégfogadó kapacitásának bővítése és a vendégfogadó szolgáltatásai színvonalának fejlesztése valósult meg a projekt keretében. A projekt eredményeként két új apartmannal is várjuk vendégeinket, valamint egy 25 fős konferenciaterem kialakítása valósult meg. Felújításra, korszerűsítésre kerültek a fogadó szobái, néhány szoba légkondicionálást is kapott. A megfelelő melegvízellátást napkollektoros rendszer segítségével tudjuk ezután biztosítani. Új honlapon tájékozódhatnak az érdeklődők a Natúrpark Vendégfogadóról. Felújítottuk a parkolót, az udvaron növénytelepítésre, egy kiülő, grillezőhely kialakítására valamint dézsafürdő felállítására került sor. A projekthez kapcsolódóan a Natúrpark Vendégfogadó 3 csillagos panzió minősítést kapott a Magyar Szállodaszövetségtől.

A projekt befejezési dátuma: 2019.12.01.